30.4.12

MISBHV x W.E.N.A.

"Kocham żyć,
Dobrze wiesz,
że nie zmienię nic"

Słowa, które pokazują naszą wspólną miłość do życia, pasji, tego kim jesteśmy i co robimy.  Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na wspólną kolaboracje, której wynikiem jest
MISBHV x W.E.N.A. VARISTY Jacket.
Kawałek "Nic" jest zapowiedzią kolejnej płyty, do którego teledysk Michał - W.E.N.A. nagrał w Barcelonie.
Poniżej klip i zdjęcia
fot. Krzysiek Cichuta

Kurtka dostępna tu >>>  MISBHV x W.E.N.A.

















Comment Page :

13 Comments:

Anonymous said...

Za-je-bi-ste.

Anonymous said...

"nienawidzę pierdolonych palantów w bejsbolówkach za dwie stówy" szkoda, że wudoe nosi za cztery paczki

Anonymous said...

ale nie ma holograma na daszku

Anonymous said...

Gdzie można zakupić????

misbhv said...

na naszej stronie, link podany jest w poście

Anonymous said...

dlaczego nie ma xl?

x said...

WudoE <3

Anonymous said...

XL-ki wyszły tak szybko?

Anonymous said...

ja sie pytam gdzie jest xl z czarnym body!

Anonymous said...

przewidujecie nową partie? bo widziałem, że już zostały tylko eMki

Anonymous said...

są może jakieś sztuki z tego modelu w ideafix?

Unknown said...

zajebista jest ^^ :)

i zapraszam do mnie
http://leskamalina.blogspot.com/

Karolina Chudek said...

ostatnie zdjęcie czad!

Post a Comment